. ABD DOLARI; .Alış : 5.6745 | Satış : 5.6973. EURO; .Alış : 6.2703 | Satış : 6.2955

Notebook Onarımı

Alanında yıllardır tecrübe kazanmış uzman ekibimiz ile marka ve model ayırt etmeksizin her notebook ve notebook sarf malzemelerinin onarımı, bakımı, parça değişimi yapılmaktadır. Geniş yedek ve sarf malzeme stoğumuz ile hızlı ve pratik çözüm imkanları sunuyoruz.

Anakart Onarımı

Masaüstü anakartlarınızın power, besleme, bios, çeşitli soket değişimleri vb. tüm arızalar servisimiz kapsamında işlem görmektedir. Arıza tespit bedeli alınmamakla birlikte üç iş günü içerisinde tespit ve onarım yapılabilmektedir.

Monitör Onarımı

Marka ve Model farkı olmaksızın tüm monitörleriniz arıza tespiti, onarımı ve bakımı servisimiz kapsamında yapılmaktadır.

Chipset Değişimi

Onarımı mümkün olmayan chipset arızalarında standart seviye teknik servislerde anakart değişimi ile çözüme gidilir. Ancak bu ürün sahibine daha fazla maliyete neden olur. Servisimiz kapsamındaki BGA cihazlarımız ile gelişmiş bir onarım hizmeti sunuyoruz. Anakart değişimi yerine arızalı chipsetlerin değişimi servisimizde yapılmakta ve yine 3 ay işçilik garantisi altındadır.

Chipset Arızası Nasıl Anlaşılır?
- Notebook Çalışırken Donma Yapıyorsa,
- USB'leri Görmüyorsa,
- Wireless'i Görmüyorsa,
- Bazen Açılıp, Bazen Açılmıyorsa,
- Belli Bölgeye Bastırınca Açılıyorsa,
- Ekrandaki Görüntü 6-8 Parçaya Bölünüyorsa,
- Grafiği Zorlayan Bir İşlem Sonrası Mavi Ekran Hatası Çıkıyorsa,
- Ekran Kartını Tanımıyorsa Cihazınızın Chipsetlerinde Problem Var Demektir.

Notebook Servisi

Alanında yıllardır tecrübe kazanmış uzman ekibimiz ile marka ve model ayırt etmeksizin her notebook ve notebook sarf malzemelerinin onarımı, bakımı, parça değişimi yapılmaktadır. Geniş yedek ve sarf malzeme stoğumuz ile hızlı ve pratik çözüm imkanları sunuyoruz.
Yapılan tüm onarım işlemleri 3 ay işçilik garantisi ile güvence altındadır.
Onarımdan sonra oluşabilicek sıvı teması, darbe alma, kırılma, çatlama, yanlış veya bozuk adaptör kullanma vb. gibi kullanıcı hatalarından doğabilicek problemlerde cihazınız garanti dışı kalır.

-- Pcb Onarımı
-- Pcb Değişimi
-- Chipset Değişimi
-- LCD Ekran Değişimi
-- Klavye Değişimi
-- Optik Sürücü, HDD, Ram ve İşlemci Değişimi ve Upgrade'i ve İsteğiniz Doğrultusunda Tüm Yedek Malzeme Onarım ve Değişleri Notebook Servisimizde Yapılmaktadır.

LCD Değişimi

Kırılma, Ölü Piksel, Görüntü Vermeme vb. sebeplerden dolayı değişimi gereken LCD Ekranların değişimi gerçekleştirilir.

Cihazınıza uygun Lcd Ekranlar sıfır ve ikinci el olarak temin edilebilmekte ve hepsi garantili ürünlerdir.

Menteşe ve Kasa Onarımı

Kırılmış Menteşeleriniz yeni ve ikinci el değişimi yapılmaktadır.

Aynı zamanda piyasada bulunmayan menteşeleriniz magnezyum kaynak ve menteşe kısmından kırılmış kasalarınızın plastik kaynak ile onarım yapılabilmektedir.

Bunun yanında Kasa değişmeden kasanızın plastik aksamının tamiratı yapılır.

BIOS Güncelleme

Güncelleme sırasında veya başka bir nedenle silinen Bios ve Epromlarınızın yazılımlarını yüklüyoruz.

Aynı zamanda cihazınız, takılan yeni bir yedek parçayı desteklemediyse Bios Güncelleme yapılarak bu probleminize pratik çözümler bulabilirsiniz.

Projeksiyon Tamiri

Marka bağımsız projeksiyon tamiri yapıyoruz. Projeksiyon lamba değişimi.

Veri Kurtarma

Veri Kurtama Nedir?
Hard disk bozulma veya silinme, kullanıcı hatası virüs tabanlı nedenlerden erişilmeyen hard disk verileri, harici sürücüler, optik cihazlar, CD/DVD, USB flash bellekler, bellek kartları (SD, XD, CF) gibi elektronik kayıt ortamlarındaki verilerin çeşitli tekniklerle geri getirilmesi işlemidir. Veri kaybı genellikle yazılım hataları, işletim sistemi problemleri sebeplerini gidererek, bilgilerinizi geri getirebilmektedir. Üzerine veri kaybedilen her türlü ortam, işletim sistemi ve dosya sistemleri üzerine veri kurtarmai veri silme, veri kopyalama, veri klonlama ve veri analizi hizmetleri sunan profesyonel ekibimiz, bu alanda uzun yıllar deneyim edinmiş ve tecrübe sahibi uzmanlardan oluşmaktadır.

Keywords : ers teknik,notebook,notebook tamiri,dizüstü,dizüstü tamiri,dizüstü tamiri izmir,laptop tamiri,laptop,laptop tamiri izmir,yazıcı,yazıcı tamiri,monitör, monitör tamiri,lcd tamiri,tv tamiri,notebook tamiri izmir,monitör tamiri izmir,anakart tamiri izmir, anakart onarımı denizli aydın izmir, monitör onarımı denizli aydın izmir, tv onarımı denizli aydın izmir, laptop onarımı, notebook onarımı, dizüstü onarımı, notebook menteşe değişimi, notebook kasa onarımı, izmir, aydın, denizli